Lataj na wakacje z Rzeszowa

Planujesz urlop i szukasz tanich lotów z Rzeszowa? Możliwości jest wiele – zobacz, dokąd możesz wybrać się z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka z oferty Travelplanet.

Gdzie można polecieć z Rzeszowa?

Z lotniska Rzeszów-Jasionka można polecieć w kilkunastu kierunkach – na weekend polecamy wypad do Rzymu, Londynu lub Paryża. W sezonie latają też czartery do Egiptu, Tunezji, Bułgarii, Grecji czy Turcji. Sprawdź ofertę Travelplanet online lub wybierz się do jednego z biur podróży niedaleko Rzeszowa (Łańcut, Tarnów, Krosno).

TOP 3 kierunki na wakacje z Rzeszowa

Bułgaria – Burgas. Zwykle w okresie wrzesień-czerwiec dostępne są loty do słonecznej Bułgarii, która na nowo zyskuje popularność. Jeśli marzysz o słonecznej pogodzie, pięknych i piaszczystych plażach oraz przystępnych cenach, Bułgaria będzie dobrym wyborem. Do najpopularniejszych bułgarskich kurortów należą Słoneczny Brzeg oraz Złote Piaski, gdzie można dojechać z lotniska w Burgas. Koniecznie odwiedź Neseber, słynne Białe Miasto, wybierz się delfinarium w Warnie oraz na jeep safari.

Egipt – Sharm El Sheikh. Jednym z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków jest także Egipt. Nie brakuje tu nowoczesnych i luksusowych hoteli oraz udogodnień dla turystów, można też skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych – nad Morze Martwe, na safari po pustyni, na Górę Mojżesza i do Kairu. Jedną z ogromnych atrakcji jest też nurkowanie – panujące tu warunki są doskonałe zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Z Rzeszowa można polecieć z Travelplanet do położonego na półwyspie Synaj Sharm el Sheikh lub do Hurghady niedaleko Kairu.

Grecja – wyspy. Loty na Kos czy Kretę to popularny wybór wielu Polaków. Każda zapewnia wspaniałą pogodę, zabytki i smaczną lokalną kuchnię. Wybierając lot z Rzeszowa, można wylądować m.in. na Kosie, znanym z pięknych plaż. Fakultatywnie można też zaplanować rejs na malowniczą wyspę Santorini.

Więcej inspiracji na udane wakacje znajdziesz w serwisie internetowym Travelplanet pod adresem www.travelplanet.pl

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)

Rzeszów-Jasionka to międzynarodowe lotnisko znajdujące się we wsi Jasionka niedaleko Rzeszowa. Można na nie dojechać samochodem (DK9, autostrada A4, droga ekspresowa S19) lub autobusem MPK Rzeszów linii L lub MKS Rzeszów linii 224 – rozkłady są dopasowane do godzin przylotów i odlotów.

Najbliższe Rzeszowa biura podróży Travelplanet

Łańcut.
ul. Rzeźnicza 2
poniedziałek – piątek: 9.00 – 16.00
+48 886 924 307

Tarnów
ul. Krakowska 25
poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00; sobota: 9.00 – 14.00
+48 14 6 888 777

Krosno
C.H. Vivo, ul. Bieszczadzka 29
poniedziałek – sobota: 9.00 – 21.00; niedziela: 10.00 – 20.00
+48 13 43 346 45

(KKw) Materiał partnera. fot. Free-Photos/pixabay