Restauracja dworek

 

Nasz Dworek, to wspaniałe miejsce na mapie miasta. Przedwojenny dworek, w otoczeniu zabytkowego ogrodu, w sercu rzeszowskiego śródmieścia.

 
październik
26 '16

Dieta dukana, czyli jak schudłam 10kg!

Jakub Grabowski

Jakub Grabowski

Moja historia jest zapewne podobna, lub chociaż choć trochę zbliżona do życiorysu nie jednej kobiety - zawsze czułam się niekomfortowo z powodu nadprogramowych kilogramów. Nigdy nie byłam przesadnie pulchna, lecz te 5-6kg byłoby idealną liczbą powodującą radość po jej zrzuceniu.

Próbowałam licznych diet - sokowa, warzywa, bananowa, czekoladowa, jabłkowa.. Niestety, albo efektu nie było wcale, albo był, ale znikomy, ponieważ zrzucony balast wracał w zastraszającym tempie.

Pewnego dnia trafiłam na bloga dziewczyny, która polecała nie znaną mi dotychczas dietę - dietę dukana. Choć nie byłam przekonana, czy rozpoczęcie nowej diety to nie syzyfowa praca, postanowiłam, że zaryzykuję ten ostatni raz. I co okazało się po 2 miesiącach? Dieta dukana to idealny przepis na odchudzanie!

Dlaczego owa dieta dukana tak bardzo mi się spodobała, a przede wszystkim, dlaczego okazała się złotym środkiem, aby schudnąć? Już tłumaczę na swoim przykładzie. Uwielbiam jogurty, serniki - czyli ogólniej mówiąc produkty zawierające sporą ilość białka. Gdy kupiłam książkę zawierające przepisy dozwolone na ów diecie, okazało się, że wszystkie są bogate w białko, smaczne i tak dopasowane, iż nie trzeba odmawiać sobie ani ciast, ani deserów czyli słodyczy, która przydaje się w życiu.

Oczywiście, nikt nie będzie żywił się samymi słodkościami. Dlatego przytoczę jeden z moich ulubionych przepisów - zapiekany bakłażan z serkiem wiejskim. Pyszne, zdrowe, a przede wszystkim tanie. Tak, to kolejna zaleta diety dukana, idealnego przepisu na zrzucenie zbędnych kilogramów. Dlaczego? Nie trzeba kupować żadnych "wymyślnych" i drogich produktów jak np. nasiona chia, mąka migdałowa czy podobne produkty, które mimo wysokiej ceny mogą być tuczące. 

Aby być bardziej wiarygodną, przytoczę to, co każda kobieta lubi - czyli nie suche fakty, lecz liczby. Przy wzroście 170cm, ważyłam 72kg. Nie była to z pewnością nadwaga, lecz nie należałam do osób szczupłych. Po dwóch miesiącach diety dukana schudłam dokładnie 12 kg. Czuję się jakbym dostała drugie, wręcz idealne ciało.
Więcej przeczytasz na http://dietadukan.pl/nie-potrafie-schudnac

catering
gastronomia
żywienie

frazy kluczowe: catering, gastronomia, żywienie


 

Warto zobaczyć

żywienie, Catering, Dekoracja wnętrz, Dom, Gastronomia, Jedzenie, Kuchnia

Piszą na tym blogu

Jakub Grabowski, Mikołaj Zawadzki

Archiwum

Październik 2016, Maj 2016, Grudzień 2015